Facebook
Facebook
Facebook

Linie produktowe

Wyślij do przyjaciela

Wyposażenia placów zabaw

Pioneer

Wszystko co najlepsze w tradycyjnych placach zabaw i znacznie więcej!
Siatki i ściany do wspinaczki, przeplotnie, ślizgawki - wszystkie w zestawach modułowych pozwalających na ich dowolne zestawienie i elastyczne rozwiązania. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście również Wy mogli zaprojektować zestaw o jakim marzą dzieci!

Pioneer

Classic Nature

Modułowa konstrukcja, wytrzymałe materiały i naturalne kolory to znaki rozpoznawcze linii Classic Nature.
Dzięki bardzo wytrzymałym elementom nośnym, użytej gumie i plastiku, konstrukcja produktów Classic Nature jest niezwykle trwała. Urządzenia te zapewniają dobrą zabawę, a stonowane naturalne kolory sprawiają, że dobrze wkomponowują się w każde otoczenie.

Classic Nature

Discovery

Linia produktów (z jez. ang.: "Odkrycie") przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które dopiero odkrywają świat zabawy.
Urządzenia Discovery to żywa kolorystyka, niska wysokość dostosowana do wzrostu maluchów, ekologiczne materiały i wykończenia, a przede wszystkim gwarancja, że pierwsze kroki, które nasze pociechy dopiero stawiają w świecie zabawy będą bezpieczne.

Discovery

Wonderland

Charakterystyczna dla Lars Laj linia produktów Wonderland (Kraina Czarów), stworzona specjalnie dla młodszych dzieci.
Urządzenia te, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości stali, plastiku oraz gumy, pozostają odporne na akty wandalizmu. Solidna konstrukcja, zaokrąglone kształty i barwna kolorystyka urządzeń linii Wonderland sprawiają, że plac zabaw staje się prawdziwie czarodziejską krainą!

Wonderland

Dreamworld

Dreamworld to linia kolorowych domków prosto z bajki, które inspirują dzieci do zabawy, zachęcają do przygód i poszukiwania wrażeń.
Konstrukcja wykonana ze skośnych kątów oraz mnóstwo kolorów to coś, czego nasze dzieci jeszcze nie widziały. Ta seria jest skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym, zwłaszcza, że małe domki do zabaw są hitem wśród najmłodszych. Drabinki do wspinaczki w tej serii są dostosowane dla użytkowników w wieku od 3 lat.

Dreamworld

Atlantis

Nowatorska linia niezwykle wytrzymałych urządzeń zaprojektowanych z myślą o fizycznym rozwoju dzieci powyżej 3-go roku życia.
Ich podstawowymi komponentami są wysokiej jakości stal, aluminium, plastik i guma. Atlantis to zestawy zabawowe przyszłości łączące perfekcyjne wzornictwo z wielością funkcji zabawowych.

Atlantis

Stand-Alone

Seria produktów indywidualnych świetnie uzupełniająca podstawowe urządzenia zabawowe na placu zabaw.
Wiele z tych konstrukcji jest przeznaczonych dla dzieci starszych, których oczekiwania względem urządzeń zabawowych są większe.

Stand-Alone

Nature

Zestawy, w których to sama natura jest głównym projektantem.
My staramy się je uczynić atrakcyjnymi dla dzieci, nie zatracając przy tym ich unikatowego wyglądu. Korzenie z siatkami i linami do wspinaczki, balans na łańcuchach, "naturalne" ślizgawki to tylko kilka wybranych przykładów urządzeń należących do tej linii.

Nature

Modern Nature

Modern Nature jest serią, która łączy neutralne wzornictwo z organiczą formą drewna modrzewiowego

Ta seria wkomponuje się w każdą przestrzeń, wysuwając na pierwszy plan surowe piękno natury. Urządzenia z linii Modern Nature posiadają pokryte trawą dachy, nie są trudne w utrzymaniu, potrzebują tylko minimalnej konserwacji oraz są przyjazne dla środowiska.


Modern Nature

Solaris

Innowacyjny design widoczny w każdym urzadzeniu z linii Solaris sprawia, że plac zabaw złożony z tych produktów idealnie pasuje do nowoczesnych osiedli, szkół i przedszkoli.
Urządzenia wykonane głównie z metalu przeznaczone są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. W skład linii Solaris wchodzą między innymi huśtawki, bujaki na sprężynach i urządzenia do wspinaczki. 
 

Solaris

Modyfikacje

Place zabaw modyfikowane zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
Nieustannie staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oferując produkty najwyższej jakości. Dzięki sugestiom i propozycjom od Was mogliśmy dostosować nasze Produkty, do Waszych potrzeb co zaowocowało stworzeniem zupełnie nowej linii zmodyfikowanych placów zabaw.

Modyfikacje

Sprzęt sportowy

Skateparki Techramps

Jazda na deskorolce, rolkach i bmx-ie to najpopularniejsze formy spędzania wolnego czasu wśród młodzieży.
Nasze produkty to nasza pasja, która w połączeniu z profesjonalizmem jest najlepszą gwarancją wysokiej jakości. Gwarantujemy pełne zaufanie i solidność. Mogą być Państwo pewni, że otrzymają wspaniały skatepark, który zostanie doceniony przez jego wielu użytkowników.

Skateparki Techramps

Street Sport

Kompletna oferta urządzeń sportowych zaprojektowanych w trosce o równomierny rozwój fizyczny nastolatków.
Areny sportowe to idealne miejsca dla sportowej rywalizacji - wykonane z najwyższej jakości stali są wyjątkowo wytrzymałe, a nowatorski wygląd jest ich dodatkowym atutem.

Street Sport

Skateparki Betonowe

Skonstruuj swój własny skatepark z gotowych elementów: banki, rampy, raile, ollie!
Linia Concrete skate park to zbiór kilkudziesięciu profesjonalnych elementów w różnych rozmiarach dzięki którym bez problemu zaprojektujesz swój własny, profesjonalny skatepark!

Skateparki Betonowe

Outdoor Fitness

Wysokiej jakości urządzenia do ćwiczeń siłowych pod gołym niebem.
Siłownie pod gołym niebem mogą okazać się znakomitym miejscem rekreacji i spotkań dla dorosłych mieszkańców, a także doskonałym uzupełnieniem placów zabaw.

Outdoor Fitness

Mała architektura

Outdoor Furniture

Ławki i stoły są idealnym uzupełnieniem placu zabaw. Ale to tylko jedna z możliwości.
Proponowane przez nas ławki i ławostoły mogą znaleźć zastosowanie zarówno w parku jak i w ogródku. Wykonane są z desek o grubości 32mm oraz stalowej ocynkowanej ramy. Zapewnia to naszym produktom odporność na złe warunki atmosferyczne.

Outdoor Furniture