Praca

Kierowca-instalator placów zabaw

Lars Laj Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrej koło Szczecina, europejski producent placów zabaw dla dzieci i elementów małej architektury poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca - instalator placów zabaw

Podstawowe obowiązki:

  • - montaż placów zabaw
  • - wyjazdy zagraniczne oraz krajowe
  • - zaopatrzenie
  • - dbałość o stan techniczny i dokumenty samochodu

Wymagania:

  • - prawo jazdy kat. C, uprawnienia do przewozu rzeczy, karta kierowcy,
  • - minimum 2-letnie doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C,
  • - doświadczenie w montażu elementów modułowych,
  • - znajomość języka angielskiego/ niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • - dyspozycyjność,
  • - motywacja do pracy,
  • - odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • - stabilne zatrudnienie,
  • - pracę w międzynarodowym środowisku.

Lars Laj w mediach

Zobacz wszystkie artykuły
x