Praca

Specjalista ds. eksportu z językiem angielskim

Opis stanowiska:

- analiza uwarunkowań rynków zagranicznych, głównie brytyjskiego;

- rozwijanie i umacnianie współpracy z klientami zagranicznymi;

- przygotowywanie ofert handlowych;

- obsługa i koordynacja pozyskanych zamówień;

- utrzymanie bezpośrednich kontaktów z Klientami;

- sporządzanie zestawień i analiz sprzedażowych;

- ścisła współpraca z działem marketingu w ramach prowadzonych aktywności sprzedażowych.

Wymagania:

- bardzo znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (preferowany British English);

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Office;

- wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku;

- predyspozycje osobowe: komunikatywność, wysokie zaangażowanie, doskonała organizacja pracy.

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- znajomość procedur transportowych i logistycznych;

- znajomość języka francuskiego.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie z przyjazną kulturą organizacji pracy;

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- możliwość wykorzystania i doskonalenia znajomości języka angielskiego;

- wdrożenie w obowiązki przed doświadczoną kadrę;

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczenia.

x