Praca

Asystent/ka ds. marketingu

Lars Laj to firma, która powstała w Danii i rozwinęła swoją działalność na terenie całej Europy. Nasze place zabaw to synonim najwyższej jakości, nowatorskich projektów i innowacyjnych rozwiązań. Rodzinę Lars Laj tworzą zarówno doświadczeni fachowcy, jak i pełni pasji młodzi ludzie dopiero rozpoczynający karierę zawodową. W związku z nieustannym rozwojem Lars Laj na arenie międzynarodowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych oraz działań promocyjnych wspierających sprzedaż,
  • planowanie budżetu,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • koordynowanie projektów we współpracy z działem sprzedaży,
  • przygotowywanie materiałów marketingowych (katalogi, broszury, ulotki itp.) we współpracy z działam graficznym,
  • pisanie, redagowanie i tłumaczenie tekstów reklamowych,
  • aktualizowanie treści strony internetowej,
  • szeroko pojęte promowanie produktów spółki,
  • organizacja udziału w targach, wystawach, konferencjach,
  • przygotowywanie programu działań związanych z PR,
  • analiza raportów kampanii Google Ads.

Wymagania:

  • Znajomość narzędzi i technik marketingowych oraz zasad PR.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość MS Office.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Mile widziane doświadczenie przy tworzeniu stron internetowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym zespole z przyjazną kulturą organizacji pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • ubezpieczenie grupowe,
Lokalizacja biura działu marketingu: Szczecin.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (w formacie DOCX lub PDF) na adres: hr@larslaj.pl, w tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom, a nadesłanych ofert nie zwracamy.

Lars Laj w mediach

Zobacz wszystkie artykuły
x