Praca

Instalator / montażysta placów zabaw

Lars Laj Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrej koło Szczecina, europejski producent placów zabaw dla dzieci i elementów małej architektury, poszukuje pracownika:

Opis stanowiska:
  •  realizacja zleconych prac montażowych zgodnie z instrukcjami montażowymi urządzeń małejarchitektury, głównie placów zabaw na terenie całej Polski;
  • prace montażowe w małym 3 osobowym zespole;
  • współpraca z doświadczonymi instalatorami/ montażystami

Wymagania:

  • nastawienie na pracę i osiąganie celów (pracowitość);dobra współpraca w zespole
  • wymagana gotowość do pracy w terenie i częstych podróży służbowych (głównie bez weekendów);
  • wykształcenie techniczne mile widziane (nie jest wymagane);

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;motywujące wynagrodzenie;
  • zatrudnienie od zaraz lub do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej;
  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w kursach, szkoleniach);
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna Medicover, dofinansowanie do Karty MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: hr@larslaj.pl, w tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom, a nadesłanych ofert nie zwracamy.

Lars Laj w mediach

Zobacz wszystkie artykuły
x