Praca

Magazynier

Lars Laj Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrej koło Szczecina, europejski producent placów zabaw dla dzieci i elementów małej architektury, poszukuje pracownika:

MAGAZYNIERA

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie dostaw, wydawanie z magazynu,
  • prowadzenie stanów magazynowych,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • składanie zamówień,
  • utrzymywanie porządków.

Wymagania:

  • uprawnienia operatora wózka widłowego - warunek konieczny,
  • znajomość obsługi komputera,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • czytanie i pisanie w języku polskim.

Oferujemy:

  • praca na zewnątrz oraz w pomieszczeniu,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • posiłek regeneracyjny,
  • pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do Karty MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, opieka medyczna)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: hr@larslaj.pl, w tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska: Magazynier.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom, a nadesłanych ofert nie zwracamy.

Lars Laj w mediach

Zobacz wszystkie artykuły
x