Praca

Specjalista do spraw sprzedaży

W związku z rozwojem sprzedaży międzynarodowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • rozwijanie i umacnianie współpracy z partnerami i klientami zagranicznymi,
  • obsługiwanie i koordynowanie zamówień,
  • współpracę z innymi działami firmy,
  • nadzorowanie realizacji wysyłek eksportowych,
  • przygotowanie ofert handlowych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • sporządzanie zestawień i analiz sprzedażowych.

Wymagania:

  • warunek konieczny: bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel),
  • wykształcenia wyższe
  • predyspozycje osobowe: komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień związanymi z procedurami importowo-eksportowymi (w tym reguł INCOTERMS),
  • umiejętności negocjowania umów handlowych i opieki nad przebiegiem transakcji,
  • wiedza na temat różnic międzykulturowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym zespole z przyjazną kulturą organizacji pracy,
  • wdrożenie w obowiązki przed doświadczoną kadrę,
  • dofinansowanie do karty sportowej, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: hr@larslaj.pl, w tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom, a nadesłanych ofert nie zwracamy.

Lars Laj w mediach

Zobacz wszystkie artykuły
x