Facebook
Facebook
Facebook

Pobierz Darmowy Katalog produktów!

Catalog

Możesz zamówić drukowaną wersję naszego najnowszego katalogu, wypełniając formularz online lub pobrać w wersji pdf tutaj.

Lato z Lars Laj

Spędzacie lato w mieście? Jeżeli brakuje wam pomysłu, gdzie wybrać się z pociechami w wolnej chwili, proponujemy wycieczkę na jeden z placów zabaw Lars Laj.Ogródek jordanowski z drewnianymi urządzeniami do zabawy to idealna atrakcja w czasie gorących miesięcy. Drewno jest materiałem, który nie nagrzewa się w słońcu, jest więc całkowicie bezpieczne dla dzieci nawet podczas największych upałów.Im więcej aktywnej zabawy, tym lepiej. Zabawki na placu zabaw dzięki swoim różnorodnym funkcjom umożliwiają dzieciom rozładowanie energii, wzmacnianie kondycji fizycznej, koordynacji i siły. Dzieci mają się wspinać, skakać, huśtać i zjeżdżać, bawić się z rówieśnikami i poznać nowych przyjaciół. Ale plac zabaw jest również przestrzenią dla rodziców. Mamy mogą spacerować, poplotkować lub poczytać książkę na ławce w cieniu.

Dla wszystkich rodziców, którzy lubią spędzać letni czas z dziećmi na placu zabaw przygotowaliśmy konkurs fotograficzny: www.larslaj.pl/konkurs

Listę placów zabaw Lars Laj w Polsce, na które można się wybrać w letnie miesiące znajdziecie na naszej mapce:


Z
apraszamy do udziału!
Zapisz