Praca

Asystent/ka Działu Sprzedaży

Lars Laj Polska Sp. z o.o. - firma, która powstała w Danii i rozwinęła swoją działalność na terenie całej Europy. Nasze place zabaw to synonim najwyższej jakości, nowatorskich projektów, i innowacyjnych rozwiązań znanych nawet w dalekiej Azji. Rodzinę Lars Laj tworzą zarówno doświadczeni fachowcy, jak i pełni pasji młodzi ludzie dopiero rozpoczynający karierę zawodową.

Poszukujemy osoby na stanowisko:  Asystent/ka Działu Sprzedaży

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • pomoc w tworzeniu ofert oraz wsparcie działu handlowego w obsłudze bieżących zamówień,
  • pomoc w organizacji transportu i delegacji montażystów.

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Office,
  • mile widziana znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • predyspozycje osobowe: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta Multisport,
  • praca w stabilnej firmie z przyjazną kulturą organizacji pracy,
  • wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i umiejętności w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: hr@larslaj.pl, w tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom, a nadesłanych ofert nie zwracamy.

x